1. Sklep Internetowy Chica Poland , działający pod adresem www.chicapoland.pl którego właścicielem jest osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą PPHU Eurotex Anetta Stachowiak, z siedzibą pod adresem ul.Toruńska 20 62-200 Gniezno, NIP: 784-001-13-40, REGON:634218685 , prowadzonej przez Prezydenta Miasta Gniezna. 

2. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem internetu, w formie umowy zawieranej na odległość pomiędzy osobą zamawiającą (Kupującym), a sklepem (Sprzedającym). Zamówienia składać można w naszym sklepie przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Zamówienia są realizowane w dni robocze od poniedziałku do piątku. Sklep prowadzi wyłącznie sprzedaż wysyłkową, nie ma możliwości odbioru osobistego. Cena podawana przy towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Kupującego zamówienia.

Koszt wysyłki na terenie Polski:

Kurier DPD(przy wpłacie na konto) - 15 zł brutto

Kurier DPD(za pobraniem) -19 zł brutto

In Post 10 zł brutto

3. Płatności za zakupione towary można dokonywać na nr konta bankowego:

Santander Bank 21 1090 2747 0000 0001 2179 3270 lub za pomocą systemów szybkich płatności internetowych Tpay Rozliczenia transakcji kartą kredytową przeprowadzane są za pośrednictwem Tpay

4. Zamówienia są przyjmowane poprzez poprawnie wypełniony formularz zamówienia, dostępny podczas procedury zakupu towarów. W przypadku podania nieprawdziwych, niepełnych bądź błędnych danych Sprzedający będzie kontaktował się z Kupującym w celu wyjaśnienia nieścisłości adresowych. Moment złożenia zamówienia jest momentem zawarcia umowy pomiędzy Kupującym a Sprzedającym i jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu. Klient może anulować bądź wprowadzić zmiany w zamówieniu dopóki nie zostało ono wysłane - informując o tym e-mailem bądź telefonicznie.

5. Każde złożone przez Klienta zamówienie potwierdzamy e-mailem z informacją o jego przyjęciu.

6. W przypadku braku potwierdzenia ze strony sklepu w ciągu dwóch dni roboczych, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: chica.poland@gmail.com

7. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających realizację złożonego zamówienia, o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.

8. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia.

9. Koszty przesyłki są pokrywane przez Nabywcę. W określonych przypadkach, o ile dopuszcza je sklep Chica Poland , opłata za dostawę zamówionych towarów może być przerzucona na sklep Chica Poland

10. Wysyłka dokonywana jest za pomocą firmy kurierskiej. W przypadku wyboru firmy kurierskiej istnieje możliwość wysyłki towaru za pobraniem.

11. Realizacja zamówienia dokonywana jest w ciągu 1-7 dni roboczych od dnia przekazania na magazyn.

12. ZWROTY, WYMIANY I REKLAMACJE

-Akceptujemy zwroty oraz wymiany zamówionych w naszym sklepie ubrań. Oba procesy zostały maksymalnie uproszczone w celu przyspieszenia ich realizacji. Procedura zwrotu/wymiany opisana jest na stronie sklepu

-Klient ma prawo w ciągu 14 dni od otrzymania paczki do zgłoszenia chęci zwrotu, bez podania przyczyny.

- Chica Poland zastrzega sobie prawo do nie przyjmowania zwrotów/dokonywania wymian ubrań, które nie posiadają oryginalnych etykiet lub posiadają jakiekolwiek znamiona użytkowania.

-Informujemy, że Chica Poland nie odbiera przesyłek wysłanych do paczkomatu ani przesyłek płatnych przy odbiorze.

-Firma PPHU Eurotex Anetta Stachowiak nie zwraca kosztów poniesionych przez kupującego przy odesłaniu towaru w celu wymiany/zwrotu.

-Proces wymiany lub zwrotu trwa do 14 dni od otrzymania paczki przez PPHU Eurotex Anetta Stachowiak

Proces reklamacji:

Reklamacje wadliwych produktów można składać w ciągu dwóch lat od daty zakupu.

W celu reklamacji odeślij do nas towar wraz z formularzem zwrotu/wymiany.

W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe (np. z powodu braku dostępności), Chica Poland zwróci wszelkie poniesione przez Klienta koszty transakcji lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

Na rozpatrzenie reklamacji mamy 14 dni, skontaktujemy się i powiadomimy o decyzji.

13. Dane Klientów naszego sklepu są chronione poprzez Politykę Prywatności i nie są udostępniane żadnym osobom trzecim. Wykorzystywane sa wyłącznie do realizacji zamówienia i kontaktu z Kupującym.

14 Korzystanie ze strony internetowej chicapoland.pl jest równoznaczne z akceptacją tego Regulaminu i Polityki Prywatności. (Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych)

15. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password