W czasie upałów trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez klimatyzacji czy wentylatora. Komfort ma jednak swoją cenę. Jeśli korzystamy z urządzeń chłodzących w niewłaściwy sposób, rachunki za energię elektryczną mogą być znacznie wyższe. Wystarczy zmienić kilka nawyków, by ograniczyć zużycie prądu, a jednocześnie utrzymać przyjemną temperaturę w domu.

Źródło: Read More

Poprzedni artykułCzęsty widok, gdy zrobi się ciepło. Podolog bije na alarm
Następny artykułPierwszy raz mówi o odrzuceniu. Oto z czym się zmagał