Jeszcze niedawno piątek bez wyjścia z domu wydawał się czymś podejrzanym. Dziś coraz więcej osób świadomie rezygnuje z imprez, alkoholu i życia w ciągłym biegu. Psycholożka Kinga Soska-Zwierzyńska mówi wprost: – Jesteśmy zmęczeni i przebodźcowani. Dawniej luksusem były egzotyczne wakacje, teraz luksusem jest godzina bez telefonu, hałasu i oczekiwań innych ludzi.

Źródło: Read More

Poprzedni artykułCzęsty widok w upał. Podolog załamuje ręce
Następny artykułJapońskie sposoby na upał. Bez tego gadżetu nie ruszają się z domu